Bursa’dan istediğiniz adresten alınıp Türkiye’nin her yerine eğitimli sürücülerimiz ve tam donanımlı özel tasarlanmış VIP araçlarımızla uzun yolculuğunuzu keyifli bir yolculuğa dönüştürüyoruz. 

Transfer hizmetimiz; sizi uygun bir araç ve şoförle istediğiniz yere en çabuk, en güvenli, en konforlu şekilde ulaştırır. Yol yorgunluğunuz en aza iner. Araç içi ikramlarımız, temiz ve de premium araç filomuzla hizmetinizdeyiz.

İDO - BUDO TRANSFERLERİ
Sizleri Mudanya BUDO İskelesi  veya Güzelyalı İDO İskelesinden karşılamanızı ve istediğiniz adrese güvenli bir şekilde transferinizi gerçekleştiriyoruz.  Dönüş transferlerinizi feribot saatlerinize göre sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

OTEL TRANSFERLERİ
Sizleri istediğiniz adresten güvenli bir şekilde konakladığınız otelinize transferinizi gerçekleştiriyoruz.  Dönüş transferlerinizi konakladığınız otelinizde istediğiniz saatte istediğiniz adrese sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

ULUDAĞ / KAYAK TRANSFER HİZMETLERİ
Sizleri Feribot İskelesin’den, Bursa Şehir Merkezinden ya da Havalimanın’dan alıp Yoğun Kış Şartlarına Uyumlu, Tam Donamımlı  Araçlarımızla ve Tecrübeli Sürücülerimizle güvenli bir şekilde Uludağ’a transferinizi gerçekleştiriyoruz.  Dönüş transferlerinizi konakladığınız otelinizden ya da Uludağ’da istediğiniz adresten istediğiniz saatte sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

KONGRE TRANSFERLERİ
Kongre transferleriniz ne kadar yoğun ve karmaşık  olduğunu çok iyi biliyoruz. Profesyonel transfer organizasyonumuz sayesinde  en araç sayısı ile en düşük maliyetlere tüm operasyonu sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Yaptıklarımızı kısaca söyle açıklayabiliriz.

* Havalimanı – Konaklama Otelleri  Transferleri,  
* Feribot iskelesi -  Konaklama Otelleri Transferleri,  
* OtobüsTerminali – Konaklama Otelleri Transferleri , 
* Oteller – Kongre Merkezi Shuttle Hizmetleri, 
* Karşılama TransferPersonelleri  Hizmetleri,
* Sosyal Program Çerçevesinde Profesyonel Tur Organizasyonları

Transfer İstek Formu

Bursa'da Keşfedilmedik Yer Kalmasın.

Polat Oto Kiralama olarak Bursa'nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

OsmangaziNilüferYıldırımMudanyaKestelİnegölGemlikOrhangaziYenişehirGürsuUludağKaracabeyOrhaneli