1996 yılından beri, araba kiralama konusunda profesyonel destek vermek ve sizin mutlu etmek için elimizden gelenin fazlasıyla çalışıyoruz. Her yıl müşteri sayımız %25 oranında artıyor ve bu başarıyı; bizleri gönül rahatlığıyla tavsiye eden 10.000 leri aşan mutlu müşterilerimiz sayesinde çalışmalarımıza özveriyle devam ediyoruz. Bursa geneline 7/24 araç temini konusunda var gücümüzle çalışmaktayız.

NASIL ÇALIŞIRIZ;

Kusursuz bir araç kiralama deneyimini yaşamanız bizim için çok önemli. Web sitemizden ve telefon numaralarımız ile bizleri arayarak en iyi şekilde yararlanabilmeniz için teknolojiyi takip ediyor ve kendimizi sürekli yeniliyoruz. Tüm Bursa bölgelerinde ihtiyacınız olabilecek araçları bulundurmaya ve kiralama yapmak istediğiniz dönem için en uygun fiyatları belirlemeye çalışıyoruz.

Havalimanı araç teslimatlarında sizleri yolcu çıkış kapısında karşılıyoruz, araç teslimini otopark da veya yolcu bekleme alanlarında yapıyoruz. Budo ve İdo gibi Deniz yolu seyahatlerinizin bitimde aracınızı ayaklarınıza kadar teslim ediyoruz. Müşterilerimizin rezervasyon aşamasında en doğru şekilde bilgilendirilmesinin “memnuniyet” açısından en önemli unsurlardan biri olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle rezervasyon aşamasında her türlü bilgiyi net olarak paylaşıyoruz. Örneğin web sitemizde “sınırsız kilometre” yazıp, kiralama dönüşünüzde “kilometre sınırını geçmişsiniz kilometre aşım ücreti ödemeniz gerekiyor” demek yerine bunu sitemizde net olarak belirtiyoruz.

Polat Oto Kiralama 1996 yılında Bursa Bölgesinde kurulan Sektördeki en güçlü Bursa Rent A Car Firması’dır.

Politikamız; Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerinin doğru olarak saptanması ve bu beklentilerin eksiksiz olarak yerine getirilerek müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır.

Bursa'da Keşfedilmedik Yer Kalmasın.

Polat Oto Kiralama olarak Bursa'nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

OsmangaziNilüferYıldırımMudanyaKestelİnegölGemlikOrhangaziYenişehirGürsuUludağKaracabeyOrhaneli